Sabiedrības integrācijas projekts “Svētku josta Latvijai”

Sabiedrības integrācijas projekts “Svētku josta Latvijai”
Bērnu un jauniešu centrs “Altona”  aicina interesentus iesaistīties sabiedrības integrācijas projektā “Svētku josta Latvijai”. Par BJC „Altona” projekta dalībnieku var būt ikviens, kuram patīk radoši darboties un kurš spēj darboties ar bērniem, jauniešiem. 

Projekta mērķis: BJC “Altona” pirmdienas, otrdienas, trešdienas un ceturtdienas pēcpusdienā plkst. 17.00 tiek organizēta radošā darbnīca.
Lielais darbnīcu aktivitāšu mērķis 2017. gadā ir izveidot BJC “Altona” namam lielformāta latviešu rakstu zīmju jostu, kas ir veltījums Latvijas simtgadei. BJC “Altona” apkārtmērs ir 122 metri, tātad uz 122 m gara un 70 cm plata auduma speciālā tehnikā ar auduma krāsām, izmantojot iepriekš sagatavotus kvadrātveida šablonus un koka klucīšus, tiek veidota simboliska latviešu zīmju josta.
Mērķauditorija:
Projektā  iesaistītas 2 mērķa grupas: sociālā riska grupas bērni un jaunieši un BJC “Altona” vecāki, bet aicinam darboties visus interesentus.
Paralēli iepriekšminētajai aktivitātei mērķa grupām būs iespēja apgūt dažādas dzīvei lietderīgas prasmes: aksesuāru izgatavošanu, floristiku, trauku apgleznošanu dekupāžas tehnikā, apģērba labošanu filcēšanas tehnikā. Radošo darbnīcu tematika tiks pielāgota aktualitātēm un tradīcijām Latvijas sabiedrībā. Projekta dalībnieki aktivitāšu laikā tiks aicināti izteikt savu viedokli par nodarbību tēmām un darbu, dalīties pieredzē ar savām līdzšinējām radošajām prasmēm. Respektīvi: ne tikai mācīties, bet arī mācīt citus. Šāda aktivitāšu daudzveidība paralēli jostas apgleznošanai nepieciešama, lai varētu piesaistīt pēc iespējas lielāku mērķauditoriju.
 


Projekts tiek finansēts
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta
Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros
Kontaktpersona: Kristīne Pazare 67612354
Altonavas iela 6, Rīga
http://www.bjcaltona.lv/